09:19:16

четвер
18 липня

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

Часті запитання:

1. Чи маєте ви власні запаси борошна та цукру? І як швидко можете доставити замовлення? Чи є у вас власний транспорт для доставки?

Так, ми маємо запаси борошна та цукру на власних складах. Також маємо власний транспорт для доставки замовлень. Доставка в межах міста можлива навіть в день замовлення, а максимальний термін - один,два дні.
Ціни, умови оплати та строки доставки уточнюйте у відповідальних менеджерів. На сайті є потрібні контактні дані.

2. Який мінімальний об"єм бензину ви можете продати? В чому доставка? Тільки через бензовози , чи можлива поставка в бочках?

Ми маємо цілий парк бензовозів з різним об"ємом. Решту детальних відповідей та роз"яснень ви можете отримати у відповідальних менеджерів "САТЕЛІТ ОЙЛ" (див. на сайті перелік менеджерів по нафтопродуктам)

3. Потрібна консультація по мікродобривах. Ваші спеціалісти можуть її надати? По підбору для різних культур та по методиці і способам використання

Так, всі наші спеціалісти, що займаються продажем засобів захисту рослин, мікродобрив,насіння, добре знають продукцію і можуть надати кваліфіковану безкоштовну консультацію. Дзвоніть по вказаних телефонах (див. розділ Контакти-Менеджери). По окремих видах агрохімії на сайті в розілі АГРО-новини ви також можете знайти потрібну Вам інформацію

4. Чи маєте ви безпосередньо в м. Рівне СГ агрегати, які відображені на сайті? Чи вони замовляються тільки під конкретного замовника? Які умови придбання?

Окремі взірці СГ агрегатів ми маємо на своєму складі в м. Рівне . Це агрегат передпосівної обробки грунту БЕТАКОМПАКТ, компактні навісні борони, ущільнувач грунту, грейдер ГЕРКУЛЕС. Також ми можемо надати адреси господарств, які вже використовують техніку придбану у нас (щоб побачити техніку в роботі та почути відгуки про неї). Звертайтесь до відповідальних менеджерів (дивіться розділ Контакти, Менеджери)

5. Чи має Фірма Ром свій відеоканал на ЮТЮБі (YouTube)? Чи можна десь подивитись відео з роботою СГ техніки, яку Ви продаєте, на полях? Дякую.

Так, наша фірма має свій відеоканал на ЮТЮБі. Зараз іде його наповнення. Там з часом буде розміщено відео з роботою нашої техніки.
Дивіться на: https://www.youtube.com/user/AgroFirmROMUkraine?feature=guide

Якщо Ви, не знайшли запитання, що Вас цікавить в запитаннях, Ви можете задати питання адміністрації сайту з допомогою форми нижче. Також, на даній сторінці Ви маєте можливість залишити свою відповідь.

Ваше ім'я

Питання/відповіть

Відправити

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013