06:03:06

п'ятниця
12 серпня

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

2016 рік – рік Червоної Вогняної Мавпи

23.12.2015 - Загальні новини

2016 рік – рік Червоної Вогняної Мавпи

8 лютого наступного 2016 року, згідно з китайським гороскопом, на зміну примхливій, норовливій і все ж досить милій та спокійній покровительці 2015 року Зеленій Дерев'яній Козі прийде артистична й епатажна Червона Вогняна Мавпа.

Ще більш норовлива, примхлива і непередбачувана, ніж Коза, Мавпа буває і доброю та веселою, і агресивною та злою. З нею буде ой як важко, бо здогадатися, про що це створіння думає, майже неможливо! Її дії абсолютно непередбачувані й можуть змінюватися залежно від настрою та інтуїції.

 

Ексцентрична й запальна володарка наступного року може запросто викинути такі фортелі й наламати стільки дров, що все це доведеться довго й нудно розсьорбувати та розгрібати... А це багатьом з нас дуже не сподобається і спочатку вельми дратуватиме... Тож після досить спокійного року Кози треба буде деякий час перебудовуватися, щоб пристосоватись до непередбачуваного характеру Вогняної Мавпи, її вибриків та кривлянь.


Будувати серйозні плани й чекати глобальних змін у наступному році немає сенсу, кажуть китайські астрологи. Все одно Мавпа все викрутить на свій манер і переверне догори дригом. Тож нам залишиться терпіти фокуси норовливої господині року й ставитися до цього спокійно, ніби так задумано )). Адже Мавпуся теж старається і прагне любові, миру і достатку!

Щоб досягти великого успіху й наблизити свою мрію, доведеться добре покрутитися. Й не надто зациклюватися на тимчасових проблемах та негараздах. У новому 2016 китайський гороскоп радить насолоджуватися кожним днем, наповнювати його яскравими враженнями, незвичайними пригодами, жити легко й поводитись оригінально!

Вчіться у Мавпи бути спритними, гнучкими, толерантними, а ще - розслаблятися, відволікатися від сірих буднів, розважатися, відпочивати, жити з вигадкою і зі смаком!

 

Символ 2016 року любить цікаві подорожі, гори, екзотичні пригоди, красиву природу й нові враження.

А ще, за східним гороскопом, господиня 2016 року любить тісне родинне коло, тепло домашнього вогнища. Мавпа – прекрасна мама і вірна дружина, яка захищає свій дім і своє кохання. Вона шукає собі надійного, вірного, сильного супутника життя, щоб бути за ним, як за кам'яною стіною, і надто перейматися всякими там проблемами. І вже якщо вона поставить собі таку мету - швидко доб'ється свого.

2016 рік Мавпи просто ідеальний для створення щасливої сім'ї, де пануватимуть любов і розуміння. Але Мавпа покохає тільки справжнього "самця" - надійного, турботливого і успішного мужчину.


Успішного нового 2016 року!  Щастя , здоров’я , успіхів та достатку!

Свічка - витвір мистецтва чи побутова річ? «Новини» Святкування Дня Незалежності в Рівне - 2015

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013