01:05:02

четвер
25 лютого

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

Святкування Дня Незалежності в Рівне - 2015

25.08.2015 - Загальні новини

Традиційно цікаво і різноманітно  пройшло святкування Дня Незалежності в Рівне 24 серпня 2015 року.


На центральній площі майстрині вишивки показали свої чудові роботи. Знову порадував виробник хліба «Рум’янець”:  і різноманіттям випічки , і, особливо, цілими фігурними інсталяціями з печеного тіста.


Як завжди, найбільш популярним та масовим місцем для рівнян стала алея майстрів на бульварі Незалежності, що за кіноконцертним залом «Україна». Вздовж прекрасної  алеї з трояндами розмістилися  десятки стендів, столів, стелажів з різноманітними сувенірами, прикрасами, іграшками, картинами, керамікою, вишитим одягом, тощо.  Очі просто розбігалися від різноманіття товарів, їх яскравих кольорів та форм !


В цьому році вперше на алеї майстрів була представлена і нова продукція Української сірникової фабрики декоративні різнокольорові різні свічки ручної роботи.  І хоч ця продукція  була освоєно зовсім нещодавно, проте вона мала високий художній рівень  і зацікавила численних відвідувачів.  Свічки були на будь-який смак по кольоровій гаммі, а також і по розміру. Особливою увагою користувались свічки в жовто-блакитних кольорах, що було актуальним саме до Дня Незалежності. Помітною перевагою перед конкурентами стало те, що для свічок була замовлена спеціальна прозора циліндрична пластикова упаковка, яка  дозволяє зберегти  тендітну парафінову свічку , а також вже є готовою привабливою подарунковою упаковкою.


Рівняни цілими родинами, переважно у вишиванках, із задоволенням прогулювались по виділеній прикрашеній пішохідній зоні центру міста. Цікаво і патріотично був прикрашений торгівельний центр на площі Короленка.


Яскраве сонечко, яскраві кольори навкруги, святкова музика – все це піднімало настрій мешканцям  і гостям міста .


Дивіться фото.

 

 

 

 

 

 

 

 


Автор : В.В.А.

2016 рік – рік Червоної Вогняної Мавпи «Новини» 160 років сучасному сірнику

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013