04:56:57

п'ятниця
12 серпня

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

Оновлено сайт фірми РОМ

25.03.2013 - Новини фірми

В березні 2013 року суттєво оновлено сайт ПП "Фірма РОМ".

 

Сайт переведено на більш сучасну платформу , яка дозволяє швидше і якісніше оновлювати та поповнювати різні дані на сайті. Сайт став більш яскравим і різноманітним. В ньому використовуються численні тематично підібрані слайд-шоу.  Збільшилась кількість і наповнення сторінок сайту. Є окремі сторінки по партнерах та менеджерах. Зі сторінок з описом продукції є прямі посилання на відповідальних менеджерів.

Сформовано окремі сторінки з переліками виробників та постачальників  продукції, яку пропонує Фірма РОМ. Є можливість прямого переходу на сайти виробників та постачальників для отримання більш детальної інформації по їх продукції( як зі зведеного списку, так і зі сторінок з описом продукції).

Введена можливість надсилати відгуки безпосередньо через сайт і їх розміщення прямо на сайті. Менеджери мають змогу самостійно через сторінку відгуків  оперативно надавати віповіді на питання, що надійшли від клієнтів чи потенційних покупців.

Створено більш структуйований розділ новин, де новини поділяються на загальні, агроновини та новини фірми (сайту). В розділі агроновин будуть представлені матеріали по новинкам агрохімії, СГ техніки, поради по використанню добрив, засобів захисту рослин , тощо.

Звертаємо увагу , що на сайті є посилання на досить інформативну та зручну Електронну екциклопедію сільського господарства,через яку , наприклад, можна підбирати засоби захисту рослин  для вибраної культури, або виконувати пошук по виду хвороби або шкідників.

 

На сайті вперше створено великий інформаційно-довідковий розділ "Користне-Цікаве". Через окремі сторінки цього розділу можна відправити СМС, подивитись погоду , подивитись різноманітні карти, тощо. Є навіть ексклюзивна польська карта старого м.Рівне від 1939 року.   А спеціалістів-аграріїв зацікавить підбірка різноманітних агрокарт України.

 

На сайті також представлені дані по нещодавно створеному  ТОВ "Сателіт ОЙЛ", яке спеціалізується на продажу нафтопродуктів.

 

Приємного та корисного Вам перегляду оновленого сайту "Фірми РОМ"!

Будемо раді співпраці з Вами!

 

Міцного здоров"я та успіхів в бізнесі!

 

Адміністрація сайту.

Рекомендації по роботі з відеоканалами в YouTube «Новини

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013