05:11:12

п'ятниця
12 серпня

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

Рекомендації по роботі з відеоканалами в YouTube

29.03.2013 - Новини фірми

Рекомендації по роботі з відеоканалами в YouTube.

 

YouTube (Вимовляється як «Ютуб», або «Ютьюб», або «ютюб»; дослівно перекладається на російську як «Ваше телебачення») – це сервіс, що надає послуги відеохостингу (тобто дозволяє завантажувати і переглядати відео через інтернет, наприклад через спеціальний програвач).

Завдяки простоті і зручності використання YouTube став найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів і третім сайтом у світі за кількістю відвідувачів . У січні 2012 щоденна кількість переглядів відео на сайті досягла 4 млрд.  На сайті представлені як професійно зняті фільми і кліпи, так і любительські відеозаписи, включаючи відеоблоги.


YouTube став настільки значущим явищем в медіа-світі, що c ним змушене рахуватися і телебачення. Багато медіакомпаній і звичайних виробників товарів та послуг створюють офіційні акаунти (відеоканали) на YouTube, здійснюючи просування своєї продукції через сервіс. Ролики, що володіють статусом мема, нерідко потрапляють у репортажі новин.


Для ПП «Фірма РОМ» нещодавно ( в кінці березня 2013 року) також було створено свій власний відеоканал на YouTube.
Суть відеоканалу в тому, що на YouTube створюється спеціальна окрема сторінка з іменем фірми, підприємства, компанії чи навіть окремого користувача, де прописується коротка інформація про нього, подаєтся фото чи логотип. Є можливість індивідуально візуально оформити цю сторінку , враховуючи, наприклад, корпоративні кольори, тощо.

 

Фактично ця сторінка    є аналогом  заголовної презентаційної сторінки на індивідуальному сайті фірми, і служить для додаткового просування інформації про фірму в інтернеті. А головне в тому, що на цю сторінку можна завантажувати своє відео.

 

На даний момент, крім завантаження власних підготовлених відеофайлів є можливість включати в список відео на своїй сторінці чуже відео з інших відеоканалів. Це чуже відео не знаходиться  безпосередньо на власній сторінці, фактично це посилання на відео в іншому місці. За рахунок вставки таких посилань можна тематично підбирати і систематизувати потрібні відеоматеріали, які групуються в плейлисти. Плейлисти – це тематична группа відео, що при завантаженні автоматично програються один за одним.

 

На відеоканалі  Фірми РОМ створено декілька таких плейлистів. Головні пов’язані з основними напрямками бізнесдіяльності   фірми і називаються:


- СХ агрегаты, инструменты;
- Агрохимия,удобрения;
- Агроновости: аграрный бізнес.

Є також декілька супутніх плейлистів для розміщення іншої цікавої інформації, яка допомагає розкручувати відеоканал  в інтернеті та збільшувати кількість його переглядів.

 

Дуже корисним для становлення інформаційних зв’язків між партнерами є підписка на їх власні канали. Після підписки (вона оформлюється звичайним кліком) , ці партнерські (чи тематично пов’язані ) відеоканали потрапляють у відповідний  список на власному каналі YouTube.  Таким чиним на власному відеоканалі можна сформувати потрібний каталог партнерських відеоканалів чи окремих відео, щоб швидко на них виходити, без додаткового і  іноді довгого пошуку в інтернеті чи на YouTube.


На даний момент відеоканал  Фірми РОМ має підписку на наступні партнерські відеоканали:
o  Agro Ujscie – техніка фірми "PNEUSEY" (Словакия);
o  BayerCropScienceRU – агрохімія;
o  bionagroup  -агрохімія;
o  FrandesaLtd  - фірма Франдеса (агрохімія);
o  IA AgroNews  - новини аграрного бізнесу України
o  Nertus NT  -  фірма НЕРТУС (Агрохімія)
o  nopozmcz  - фірма N.O.P.O.Z.M.(Чехія)( СГ агрегати)
o  Popular on YouTube   -популярне
o  SMSCZSMSCZ  - фірма SMS CZ (Чехия) ( СГ агрегати)
o  TheSUKOV - фірма Sukov (Чехия) (Чехия)(плуги)
o  Ukraine  -про Україну

 

Як практично працювати з відеоканалом Фірми РОМ.


Потрібно зайти в YouTube (можна і в Google) і набрати в пошуку ім’я каналу Фірми РОМ : Агро ФирмаРОМ.
Знайти посилання КАНАЛ та увійти в нього.

Також в канал можна увійти з цього сайту через Корисне-Цікаве/ Наші Відео-Фото або через кнопку YouTube в Контакти/Ми в соц. мережах або по окремій кнопці YouTube в нижній частині вікна сайту.


На сторінці каналу  є багато різної інформації, надписів, меню та «кнопочок». Панікувати не потрібно. Як правило, найчастіше використовується всього декілька посилань, а решта є рідковживаними і чисто інформаційними.
Головними в меню є надписи ( дивіться ліворуч  зверху):
- Плейлисты   та
- Мои подписки .

По «Плейлисты» ви відразу потрапите у список плейлистів, де потрібно вибрати потрібний та по його назві (плейлиста) увіти всередину, де вже буде відображено список доступного відео. Клікаєте по відео – і передивляєтесь його.

А по «Мои подписки» ви побачите під цим надписом  перелік відеоканалів партнерів чи каналів, які тематично пов’язані з агро напрямком діяльності. При натисканні на вибраний канал ви перейдете зі свого каналу на супутній канал, де вже і будете передивлятись їх власне відео.

 

Успішної та приємної Вам роботи з відеоканалом Фірми РОМ.

 

Адміністрація сайту.

 

Для чего нужны биоритмы «Новини» Оновлено сайт фірми РОМ

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013