07:37:54

четвер
18 липня

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

Сіль - це важливо!

01.02.2017 - Загальні новини

Роль солі в житті людини.

Не тільки без води - «і ні туди, і ні сюди». Без солі також ніяк не обійтися!

 

Звичайна кухонна сіль - це хлорид натрію. Без натрію була б неможлива передача нервових імпульсів і скорочення м'язів. Коли в організмі спостерігається брак цього мікроелемента, людина може відчувати сонливість і м'язову слабкість, а в більш важких випадках - навіть порушення координації рухів. Хлор необхідний для вироблення шлункового соку, оскільки соляна кислота утворюється за допомогою іонів хлору. При цьому сіль - практично єдине джерело хлору для людини. Недолік солі організм починає заповнювати із запасів, що знаходяться в м'язовій і кістковій тканинах, що може привести до їх руйнування (остеопорозу). Брак солі призводить до нервових розладів, порушень травлення, проблем з серцево-судинною системою. Вважається, що абсолютно без солі організм людини може протриматися не більше 10 днів!


Скільки солі потрібно для нормальної життєдіяльності? В середньому це близько 4-6 грамів на добу. Однак сіль ми отримуємо і з овочами, різними продуктами (хліб, сир та ін.). Сіль, що надходить в організм у великій кількості, призводить до затримки рідини. Від цього страждають нирки і серцево-судинна система, підвищується артеріальний тиск.

Останнім часом все частіше використовують при приготуванні їжі морську сіль. Але зміст йоду в морській солі, незважаючи на поширену думку, не надто високо. Тому при необхідності варто користуватися йодованою сіллю.

 

Сіль використовують не тільки в їжу. При нежиті лікарі радять промивати носоглотку сольовим розчином (0,5 ч. Л. На 1 ст. Води). При ударах і укусах комах прикладають сольові компреси з оцтом. При кашлі прогрівають грудну клітку розігрітою сіллю.

 

Сіль - ще і косметичний засіб. Для зміцнення нігтів рекомендується робити соляні ванночки. А суміш меду і солі - прекрасний скраб для тіла, що володіє і тонізуючими властивостями.

 

Здоров'я вам!

Новини» З Новим 2017! Роком Вогняного Півня!

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013