16:51:13

середа
18 травня

м.Рівне, пров. Робітничий, 6

+38 (0362) 62-32-12

Email: ppfrom@ukr.net

+38 (0362) 68-21-95

 

З Новим 2017! Роком Вогняного Півня!

29.12.2016 - Загальні новини

З Новим 2017 роком!
Покровителем нового 2017 року стане Вогняний Півень - десятий за рахунком символ в календарі у китайців. Він характеризується як інь, асоціюється з елементом землі, уособлює проникливість, організованість, консерватизм, педантичність, впевненість в собі, але, з іншого боку, марнославство і егоїзм. Якщо рік Мавпи, що минає,  був важким і стресовим, то Півень забезпечить перехід від кризи до благополуччя.

У рік Півня, який вважається різким і поривчастим, рекомендується уникати стресових ситуацій і не вихлюпувати негативні емоції на близьких.

При цьому Півень не любить пасивність і апатію, тому в наступному році можна вирішуватися на кардинальні зміни в житті. Астрологи вважають, що пощастить тим, хто буде цілеспрямованим і стійким і зможе наполегливо домагатися своїх цілей. Під заступництвом Вогненного Півня можна сміливо починати нову справу або змінювати професію. Схопити удачу за хвіст зможуть ті, чия робота пов'язана з нерухомістю і біржовим справою, а також шоу-бізнесом. Головне пам'ятати, що Вогняна Півень не схильний до інтриг і дуже цінує порядність. Тому чесні, обов'язкові і відповідальні люди, налаштовані на взаємовигідну ділове співробітництво, в 2017 році можуть розраховувати на великі прибутки.

 

Півень - великий сім'янин, тому категорично не рекомендується зустрічати новий рік далеко від рідних або в подорож. Чим більше близьких збереться за святковим столом, тим краще. Однак це не повинно бути мляве поїдання салатів перед телевізором: півень любить веселе дозвілля, тому вітаються конкурси і різні активності.

 

При складанні новорічного меню слід пам'ятати, що Півневі не сподобається, якщо їстимуть його родичів. Тому страви з дичини краще викреслити з меню, а замість цього приготувати овочеві салати, вегетаріанські страви, фруктові десерти. Крім самого м'яса птиці, категорично не можна ставити на стіл паштети з курячої печінки, а також холодець.

 

Використовувати курячі яйця навіть у вигляді прикраси також не можна, щоб не прогнівити символ року. Йому доведеться до душі домашня кухня, тому ніяких напівфабрикатів або магазинних салатів. При цьому повинно бути багато солодощів і домашньої випічки.

Що стосується подарунків, краще не дарувати нічого пов'язаного з сімейством котячих, а також колючо-ріжучі предмети. А ось зображення птахів в будь-якому вигляді вітаються.

Вибираючи вбрання для новорічної ночі, слід звернути увагу на червоні тони і золоті прикраси. Господарю 2017 року сподобаються всі вогненні відтінки, а значить, в цей список можна включити помаранчевий і жовтий. Тим, кому такі кольори не подобаються, можна одягнутися в фіолетовий з синім.

В оформленні ялинки і вдома, відповідно, теж повинен переважати червоний колір. Півень любить затишок і сільський стиль, дерев'яний посуд і різноманітні пледи і подушки. Під ялинку можна поставити тарілку з зерном - на удачу.

 

За стародавнім східним календарем, який прийнято називати китайським, живуть в більшості східних країн. Для них 2017 рік під символом Вогненного Півня настає 28 січня, він змінює важкий високосний рік Вогняної Мавпи.


Фірма Ром  разом з Вогняним Півнем бажає всім процвітання та удачі в новому 2017 році!

Сіль - це важливо! «Новини» Корисні властивості пшона

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Усі права захищено © ПП "Фірма РОМ" | 2013